Otrzymaliśmy wiele przepięknych, kreatywnych i pełnych świątecznego klimatu prac. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość i włożone serce.
Każda kartka była wyjątkowa i wprowadziła nas w magiczny, bożonarodzeniowy nastrój.
Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wszystkim wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia












