Dzień Bezpiecznego Internetu razem z przedszkolakami
Dziś odbyło się wyjątkowe spotkanie z przedszkolakami z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu
Dzieci dowiedziały się, czym jest Internet i jak korzystać z niego bezpiecznie. Wysłuchały opowiadania o Fenku oraz obejrzały film „Mój przyjaciel Necio” – o robociku stworzonym przez Jasia, który odkrywa świat sieci i pokazuje jego zalety oraz zagrożenia. Przedszkolaki wiedzą już, że nie wolno klikać w nieznane linki, a z Internetu korzystamy tylko za zgodą rodziców
Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy za udział w zajęciach Necio.pl „Poznajemy Internet”







