![]()
Dzień Bezpiecznego Internetu w bibliotece ![]()
![]()
Dziś w naszej bibliotece gościliśmy uczniów klasy II, którzy wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu poświęconym bezpiecznemu korzystaniu z Internetu. Razem z bohaterami znanymi z serii „Sieciaki” rozmawialiśmy o zasadach bezpieczeństwa w sieci, ochronie prywatności i mądrym korzystaniu z nowych technologii 

Nie zabrakło dobrej zabawy! Uczniowie chętnie rozwiązywali quizy i puzzle, wykazując się świetną wiedzą i zaangażowaniem 

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał Sieciakowy Dyplom 
Brawo dla klasy II za aktywność i świetną współpracę!

















